اخبار و عکسهای سلبرتی ها
از وقتی رابطه  هری استایلز و تیلور سوئیفت علنی شده است این زوج هنرمند دنیای موسیقی غرب لحظه ای جدا از هم نبوده اند. آنها چندین سفر به نقاط مختلف دنیا و به خصوص انگلستان داشته اند.

تیلور سوئیفت

آنها حتی در شب سال نو میلادی با مشقت های فراوانی به دیدار یکدیگر رفتند و شب سال نو را در کنار هم سپری کردند. رابطه آنها به قدری نزدیک شده است که “هری استایلز” چندی پیش در یک مصاحبه اعلام کرد احساس میکند عاشق “تیلور سویفت” شده است.

تیلور سوئیفت

بعد از اینکه همه رسانه ها به ارتباط عاشقانه آنها پرداختند پدر “تیلور سوئیفت” به “هری استایلز” هشدار داد که قلب دخترش را نشکند. او گفت علیرغم احترامی که برای این رابطه قائل است پیشنهاد میکند که اندکی محتاطتر عمل کنند تا در صورت بروز هر مشکلی قلب دخترش نشکند.
او تاکید میکند قصد جدا کردن آنها را ندارد اما از زمانیکه فهمیده است آنها راجع به ازدواج صحبت میکنند به شدت نگران است که این تصمیم عجولانه زندگی دخترش را تحت تاثیر قرار دهد. او ازآنها خواسته است عجولانه تصمیم گیری نکنند و به خود زمان دهند تا در مورد این مسئله مهم به موقع تصمیم گیری شود.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و هفتم بهمن ۱۳۹۱ساعت 11:55  توسط سارا | 
 
صفحه نخست
پروفایل مدیر وبلاگ
پست الکترونیک
آرشیو
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
سلام.من سارا هستم و در این وبلاگ درمورد همه ی سلبریتی ها مطلب و عکس میذارم مخصوصا جاستین بیبر چون عاشقشم.توهین به جاستین ممنوعه.عاشق تیلور هم هستم.پس توهین به تیلور هم ممنوعه.هرکی میخواد توهین کنه اصلا نیاد تو وبم.خب دیگه خیلی حرف زدم.بای.بووووووووووووووس.

نوشته های پیشین
اسفند ۱۳۹۱
بهمن ۱۳۹۱
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM